NYXbroker
بروکر فارکس

عوامل موفقیت بلند مدت در فارکس

موفقیت در فارکس به چه چیزی بستگی دارد ؟

عوامل موفقیت بلند مدت در فارکس، موضوعی است که امروزه دغدغه بسیاری از معامله گران این بازار می باشد. تمام معامله گران به دنبال راهی برای تضمین موفقیت خود در سرمایه گذاری بلند مدت هستند. شناخت این راه ها می تواند معامله گران را در دستیابی به سود های فراوان در بلند مدت یاری کند.

آیا می دانید عوامل موفقیت در فارکس چیست؟ چه میزان با اصول موفقیت در فارکس آشنا هستید؟ به نظر شما احتمال موفقیت در فارکس برای معامله گران تازه کار چه قدر است؟

راه های موفقیت در فارکس همان تکنیک ها و دانش هایی است که معامله گران با کسب آن ها از شکست در معاملات در امان می مانند. عوامل موفقیت بلند مدت در فارکس نیز مجموعه عوامل موثر بر شیوه معامله گری شما می باشد. زمانی که با این عوامل آشنایی داشته باشید می توانید معاملات خود را به سمت و سویی تنظیم کنید که موفقیت بلندمدت شما را به همراه داشته باشد. 

اگر با عوامل موفقیت بلند مدت در فارکس آشنایی دارید، نظرات خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید. در صورتی که در مقالات سوالی داشته باشید می توانید با مشاورین بروکر نیکس از طریق چت آنلاین ارتباط برقرار کنید .

فهرست مطالب

آیا معاملات فارکس در بلند مدت بهتر است؟

انتخاب یک استراتژی مشخص و تمرکز روی آن

آینده نگری

داشتن دید بلند مدت

دلسرد نشدن با نوسان های جزئی

جدی نگرفتن شایعات بازار

آیا معاملات فارکس در بلند مدت بهتر است؟

 

معاملات فارکس از منظر دوره های زمانی به طور کلی به دو دسته کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم می شوند. معامله گرانی که به دنبال سود ها و درآمد های زودهنگام هستند، معاملات کوتاه مدت را در پیش می گیرند که ریسک های خاص خود را دارد و و موفقیت در آن نیازمند دانش و مهارت است. اما معامله گرانی که با هدف سود های بلند مدت آتی اقدام به سرمایه گذاری می کنند، از شیوه معاملات بلندمدت بهره می گیرند. برای موفقیت در این نوع معاملات باید عوامل موفقیت بلند مدت در فارکس را بشناسید.

معاملات بلند مدت با آنکه سود چندانی در زمان های نزدیک نخواهد داشت، اما با صبر و حوصله و با دانش کافی در این زمینه می تواند سود خوبی را در آینده به ارمغان آورد. یکی از اصول موفقیت در فارکس یا عوامل موفقیت در فارکس همین صبر و بردباری می باشد. عجله و شتاب برای معامله پس از هر شکست، تنها زمینه ساز شکست های بعدی می باشد.

معامله گرانی که معامله بلند مدت را نسبت به کوتاه مدت بهتر می دانند و عمل میکنند، قطعا شیوه و اصول کسب سود در بلند مدت را می دانند و از سرمایه گذاری های سودده در دراز مدت آگاه هستند. بنابراین اگر به این اصول و شیوه ها آشنا باشید، قطعا معامله بلند مدت را به کوتاه مدت ترجیح می دهید و از این نوع معاملات لذت می برید. 

در ادامه مقاله عوامل موفقیت بلند مدت در فارکس را شرح می دهیم تا با شناخت این عوامل بتوانید سود خود در معاملات بلند مدت را به حداکثر برسانید.

 

جهت مطالعه ادامه مطلب عضو شوید

وارد شوید!

نمایش نظرات (1)