NYXbroker
بروکر فارکس

معاملات سویینگ

معاملات سویینگ چیست ؟ این معاملات سود آور است ؟

معاملات سویینگ یا تجارت نوسانی به سبک معاملاتی میان مدت اشاره دارد. این نوع سبک معاملاتی طرفداران زیادی دارد و معامله گران با بهره گیری از آن سعی می کنند از نوسانات قیمت ها سود کسب کنند. آیا می دانید معامله سوئینگ چیست؟ معامله سویینگ چگونه انجام می شود؟ معامله گر سوئینگ چگونه معامله می کند؟ معایب و مزایای معاملات سویینگ چیست؟
این سبک معاملاتی نیاز به صبر و حوصله دارد تا معاملات خود را چندین روز در یک زمان نگه دارید. بنابراین معامله گر سوئینگ باید بتواند با زمان بندی درست، از عجله پرهیز کند. معامله گر سوئینگ یک روند احتمالی را شناسایی می کنند و سپس معامله ها را برای یک دوره زمانی، از حداقل دو روز تا چند هفته، نگه می دارد. معاملات سویینگ برای کسانی که نمی توانند نمودارهای خود را در طول روز نظارت کنند، اما می توانند هر شب چند ساعت را به تجزیه و تحلیل بازار اختصاص دهند، ایده آل است. تجارت نوسانی یا معامله سوئینگ همچنین برای اشخاصی که شغل تمام وقت یا به تحصیل مشغول هستند و زمان آزاد کافی نیز برای به روز ماندن از آنچه در اقتصاد جهانی می گذرد دارند، بهترین گزینه است. در ادامه مقاله بیشتر توضیح می دهیم که معامله سوئینگ چیست و چه میزان سودآور چیست.
در انتهای مقاله می توانید نظرات خود را در خصوص این مقاله بنویسید و با دیگران به اشتراک بگذارید .

فهرست مطالب

معامله سوئینگ چیست؟

آیا معاملات نوسانی در فارکس سودآور است؟

معامله گران نوسانی فارکس چقدر درآمد دارند؟

چرا معامله گران نوسانی شکست می خورند؟

استراتژی نوسانگیری آیا خوب است؟

معامله سوئینگ چیست؟

معاملات سویینگ یا نوسانی نوعی سبک معاملاتی بر پایه نوسانات قیمت هاست. استراتژی‌های معاملاتی نوسانی از تحلیل‌ تکنیکال یا تحلیل های بنیادی استفاده  می‌کنند تا تعیین کنند که آیا یک جفت ارز خاص ممکن است در آینده نزدیک افزایش یا کاهش قیمت داشته باشد یا خیر. پاسخ این سوال به نحوه عملکرد و معاملات معامله گران جهت می دهد. معاملات سویینگ معاملات در دوره های زمانی کوتاه مدت را شامل نمی شود و تنها نتایج آینده میان مدت یا بلندمدت را شامل می شود. 

معاملات نوسانی تلاش می‌کند تا «نوسان‌ ها» را در یک روند میان‌ مدت شناسایی کند و تنها زمانی وارد معامله شود که به نظر می‌رسد احتمال برنده شدن زیاد باشد.

به عنوان مثال، در یک روند صعودی، هدف شما این است که در نوسانات پایین خرید کنید، و برعکس، برای استفاده از روندهای متضاد موقت، در نوسان های بالا بفروشید. 

از آنجایی که معاملات اغلب بیشتر از یک روز دوام می‌ آورند ، توقف ضررهای بزرگ‌ تر برای تغییر وضعیت مورد نیاز است و معامله‌گر فارکس باید آن را با برنامه مدیریت پول خود تطبیق دهد.

جهت مطالعه ادامه مطلب عضو شوید

وارد شوید!

نمایش نظرات (2)